Наші спортсмени продовжують переможний шлях на Європейських студентських іграх у польському Лодзі.

Вчора українські студенти здобули цілу низку перемог і мають гарні перспективи на медалі.

В баскетбольному турнірі 3х3 українські баскетболістки перемогли збірні Іспанії та Хорватії.

В змаганнях по водному поло чоловіча команда Львівського державного університету з фізичної культури ім. Івана Боберського перемогла господарів змагань студентів із Лодзя і вже сьогодні гратиме в 1/2 фіналу проти угорських ватерполістів.

В змаганнях з футзалу студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна перемогли збірну Німеччину, а студентки у свою чергу зіграли внічию з командою Іспанії.

 

Вболіваємо за наших спортсменів!

Разом до перемоги!

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46