Біатлоніст Дмитро Грущак фінішував другим у гонці переслідування на 12,5 км і приніс студентській збірній України першу срібну медаль Всесвітньої зимової Універсіади в Лейк-Плесіді, інформує Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

Дмитро Грущак показав найкращий серед українських біатлоністів результат у чоловічому спринті на Універсіаді – 7-ме місце. Він припустився двох промахів на стрільбі стоячи та в підсумку програв чемпіону 47,4 секунди. Відтак, і в гонці переслідування він стартував сьомим.

А от вже в цій гонці Грущак, завдяки влучній стрільбі та швидкому ходу, вирвався в лідери. Перед заключним вогневим рубежем він ішов першим, але схибив одного разу, тоді як американець Бйорн Вестервельт відстрілявся чисто і в підсумку виборов золото.

Для збірної України - це перша срібна нагорода на Всесвітній зимовій Універсіаді 2023. До цього українці здобули дві бронзові нагороди – в змішаній естафеті з біатлону та у командних змаганнях з лижного двоборства.

Слава Героям Українського спорту!

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46