Заявку на успіх хлопці зробили вже на трампліні, виконавши стрибки відповідно на 86,5 і 86 метрів, захистивши своє третє місце на лижні, не давши шансів суперникам наздогнати їх.

За інформацією Комітету з питань фізичного виховання та спорту Дмитро представляє Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, Віталій - Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію імені Тараса Шевченка.

Це вже друга медаль у скарбничці студентської збірної України на Всесвітній зимовій Універсіаді в Лейк-Плесіді!

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових яскравих перемог.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46