Сьогодні у швейцарському Ленцерхайде жіночою індивідуальною гонкою стартував чемпіонат Європи.

Наша олімпійська чемпіонка Юлія Джима припустившись лише однієї помилки на чотирьох вогневих рубежах, у підсумку показала третій час, поступившись 53,2 секундами переможниці Мікелі Каррара з Італії.

Але вже після завершення гонки з'ясувалося, що система електронного відстеження результатів помилково не зарахувала два промахи Каррари. Тож після перегляду до часу італійки було додано дві хвилини штрафу, через що вона перемістилась на 11-ту позицію.

Чемпіонкою Європи стала німкеня Ліза Марія Шпарк, а Українка Юлія Джима виборола срібло.

Вітаємо Юлію та бажаємо нових яскравих перемог в ім’я України.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46