Віцеканцлер - міністр спорту Австрії Вернер Коглер вважає неприпустимою участь спортсменів із росії та білорусі в літніх Олімпійських іграх у Парижі у 2024 році.

Про це він сказав у коментарі виданню Der Standard.

Раніше президент Австрійського Олімпійського  комітету Петер Меннел підтримав рішення МОК не відстороняти жодного спортсмена "лише на підставі його паспорта". Коглер не погоджується з такою думкою.

«Таке кричуще порушення міжнародного права повинно призвести до наслідків і санкцій у всіх сферах. З усім розумінням ситуації тих чи інших російських чи білоруських спортсменів, я співчуваю, насамперед, сім'ям тих українських спортсменів, яких, за деякими даними, вже близько 220, які загинули на полі бою або внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру», – пояснив віцеканцлер Австрії.

Дякуємо за підтримку!

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46