
Українські легкоатлети продовжують забирати усі можливі нагороди змагань. Чергову медаль для нашої країни принесла Юлія Левченко.
25-річна українська легкоатлетка здобула перемогу на змаганнях у приміщенні зі стрибків у висоту у французькому Мондевілі. Левченко підкорила планку на висоті 1.89 метра, якої вистачило, аби підійнятись на найвищу сходинку п'єдесталу.
Слава Героям українського спорту!
Ще за розділом
“НОВИНИ”
26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46