Українські легкоатлети продовжують забирати усі можливі нагороди змагань. Чергову медаль для нашої країни принесла Юлія Левченко.

25-річна українська легкоатлетка здобула перемогу на змаганнях у приміщенні зі стрибків у висоту у французькому Мондевілі. Левченко підкорила планку на висоті 1.89 метра, якої вистачило, аби підійнятись на найвищу сходинку п'єдесталу.

Слава Героям українського спорту!

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46