Завтра, 9 березня, керівники українських федерацій з олімпійських видів спорту підпишуть спільне Звернення до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою залишити чинною рекомендацію Виконкому Міжнародного олімпійського комітету від 28.02.2022 щодо недопуску спортсменів росії та білорусі до міжнародних змагань до завершення збройної агресії в Україні.

Окрім того, президент Національного олімпійського комітету України, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт повідомить про прийняті рішення щодо уникнення випадків участі українських спортсменів у змаганнях, до яких допускаються представники країн-агресорок.

Захід відбудеться: 9 березня 2023 року о 14:30 год у приміщенні Національного олімпійського комітету України.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46