Захід відбувся на базі державного підприємства «Олімпійський центр "Конча-Заспа» за ініціативою майстра спорту міжнародного класу, чотириразової учасниці Олімпійських ігор Ірини Новожилової.

В турнірі взяли участь 30 спортсменів різних вікових категорій, які входять до складу жіночої та чоловічої команд збірної України.

Ольга Саладуха привітала усіх учасників та взяла участь у нагороджені переможців. «Навіть у ці складні часи український спорт повинен розвиватися та демонструвати успіхи вдома і на міжнародній арені», - зазначила Ольга Саладуха.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46