![](/images/343300211_2187999204733197_553298700469335521_n.jpg)
"Важливо, що навіть в найскладніші часи ми знаходимо місце для спорту і допомагаємо розвиватися молодим спортсменам, які завтра будуть гордістю України. Зокрема, Володимир Головін, який на змаганнях здобув перемогу серед кандидатів в майстри спорту і від ГО «Благодійні ініціативи Ольги Саладухи» отримав спеціальний приз. Крім того, виплачуємо талановитому спортсмену стипендію, аби він міг тренуватися і здобувати нові трофеї", - зазначила Ольга Саладуха.
"Сподіваюся, що таких світлих та надихаючих днів буде якомога більше!", - сказала народна депутатка.
![](/images/343015531_245292104726492_2234195016084881918_n.jpg)
![](/images/342828954_775848953953741_8236412850051421789_n.jpg)