![](/images/ацу4е567р ь.jpg)
В форматі "питання-відповіді" Ірина Борзова спілкувалась зі студентами Донецького університету імені Василя Стуса у Вінниці, які навчаються за напрямками політологія, історія, міжнародні відносини, в рамках просвітницького заходу, організованого Освітнім центром Верховної Ради України.
Народна депутатка розповіла про формат роботи Верховної Ради України під час дії воєнного стану та про депутатську діяльність у парламенті та в окрузі, на Вінниччині. Говорили про спорт в Україні під час війни.
Студенти цікавились, як заборонити участь спортсменів з рф та білорусі на міжнародному рівні та чому їх все - таки допускають до змагань. Спілкувались про нашу молодь, про те, як українські учні та студенти наближають перемогу України.
![](/images/ро5778леаа56.jpg)
![](/images/нри452віфмл88.jpg)
Ірина Борзова поінформувала про Закон України «Про основні засади молодіжної політики», на виконання якого створено Український молодіжний фонд, що стане дієвим інструментом підтримки молоді в Україні.
Під час зустрічі зі студентами, Освітній Центр провів інтерактивний просвітницький захід про історію та основи українського парламентаризму, засади роботи гілок влади, комітетів Верховної Ради України, народних депутатів та способи взаємодії з Українським Парламентом. Для учасників заходу провели спеціальні воркшопи та вікторини, які містять теоретичну і практичну складові.
«Українська молодь – наше сьогодні. Молодь захищає Україну, волонтерить та долучатється до відбудови країни, з новими баченнями, ідеями, досвідом. Підтримка молоді, яка живе, працює, навчається в Україні – надважлива», - зазначає Ірина Борзова.