Український плавець вперше за 17 років став чемпіоном світу. На світовій першості в катарській Досі 21-річний Владислав Бухов виграв "золото" у 50-метрівці вільним стилем.

Владислав утретє в кар'єрі стартував на чемпіонаті світу. До цього моменту  українець не проходив далі півфіналів на 50 метрах.

Світову першість у Досі Владисоав Бухов розпочав з невдалої кваліфікації на 100-метрівці вільним стилем (показав 26-й результат). Проте на коротшій дистанції, 50 метрах, досяг найбільшого успіху в кар'єрі — звання чемпіона світу.

У Катарі спортсмен у фінальному запливі показав час 21,44 секунди, встановивши національний рекорд України. У боротьбі за "золото" він лише на 0,01 секунди випередив срібного призера австралійця Камерона Макєвоя.

У статусі чемпіона світу українець змагатиметься на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Вітаємо Владислава із заслуженою перемогою та бажаємо успіхів на Олімпійських іграх 2024 року.