![](/images/23eft5.png)
1 червня цього року в місті Києві на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогів» відбулося свято для дітей і їхніх батьків: «Україна – незламна родина».
Всі учасники свята могли спробувати себе у сімейному квесті «Пізнаємо Україну» - отримати завдання на вході у музей та знайти зазначені локації, дізнатися цікавий факт про Україну, зробити сімейне фото та отримати подарунок та спільні добрі сімейні спогади на все життя.
![](/images/edfg56g.png)
Також для учасників заходу було організовано руханку, яку провів український веслувальник-каноїст, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, спортивні ігри для дітей і батьків, які організували Програма Президента України «Активні парки» і фізкультурно-спортивна організація «Спорт для всіх».
Крім того, протягом всього заходу була концертна програма творчих колективів, вікторини, забави та майстер-класи із народних танців.
![](/images/yui008.png)
Представники Комітету з питань молоді і спорту привітали всіх учасників свята, побажали миру, злагоди і найскорішої перемоги України над ворогом.