В турецькій Анталії українські шпажисти двічі піднімалися на п'єдестал пошани на чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді.

Емілі Конрад, Анна Максименко, Аліна Дмитрук та Поліна Кулешова стали чемпіонками у командних змаганнях. У фіналі наш квартет переміг команду Франції з рахунком 45:43. Це «золото» стало першою українською командною медаллю найвищого ґатунку в історії чемпіонатів Європи U-23 і 25-ю загалом.

Бронзовими призерами у чоловічій шпазі стала наша команда у складі Андрія Опанасенка, Нікіти Кошмана, Михайла Краснюка та Максима Перчука. У поєдинку за третє місце українці перемогли Швейцарію з рахунком 45:36.

Наша молодіжна збірна завершила континентальну першість з чотирма медалями (2 золота, 1 срібло та 1 бронза).

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46