Вікторія Онопрієнко виборола бронзу у багатоборстві з результатом 133,250 бала. Вона також кваліфікувалася до трьох фіналів (обруч, м’яч, булави), але через травму не змогла взяти участь у боротьбі за медалі.

Таїсія Онофрійчук посіла третє місце у фіналі з булавами з результатом 34,900 бала та здобула бронзу у фіналі зі стрічкою, набравши 31,550 бала. У багатоборстві вона зупинилася за крок від п’єдесталу.

Національна збірна у групових вправах (3 стрічки/2 м'ячі) також піднялася на третю сходинку п'єдесталу з результатом 31,850 бала. Бронзовими призерками стали Марія Височанська, Діана Баєва, Аліна Мельник, Кіра Ширикіна та Валерія Перемета.

Вітаємо наших спортсменок та їхніх тренерів з нагородами Кубка світу! Бажаємо Вікторії Онопрієнко швидкого одужання!

Джерело: Міністерство молоді та спорту України