«Це дуже знакова для усієї спортивної спільноти подія. З перших днів повномасштабної війни, завдяки Себастьяну Коу український спорт отримав всебічну підтримку. Це сприяння нашим атлетам в підготовці до змагань, надання матеріальної допомоги, створення можливостей для тренування за кордоном та багато іншого. Особливо цінуємо принципову позицію World Athletics щодо санкцій проти російського спорту», - зазначає Ольга Саладуха.

Після вторгнення Світова атлетика заборонила російським та білоруським спортсменам виступати на міжнародних змаганнях. Себастьян Коу та все керівництво World Athletics залишається вірними олімпійським принципам.

Під час візиту до України Себастьян Коу зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським і підтвердив, що його позиція стосовно білоруських та російських спортсменів не змінилася.

Також керівник World Athletics оглянув руїни спортивної зали Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука й вкотре переконався у варварстві росіян стосовно спортивної інфраструктури. Крім того, Себастьян Коу відвідав столичний легкоатлетичний манеж, де був відзначений нагородою від Національного олімпійського комітету України, побував в офісі ФЛАУ та взяв участь у відкритті чемпіонату України з легкої атлетики у місті Львові.

Ольга Саладуха спільно із президентом World Athletics та Вадимом Гутцайтом нагородили переможців турніру. Себастьян Коу відзначив високий рівень організації змагань. Високий гість запевнив, що Світова атлетика ще активніше допомагатиме Україні. Безпосередньо спортсменам, а також федерації.

Народна депутатка України дякує усім, завдяки кому цей візит став можливий: Офісу Президента України, Міністерству молоді та спорту України зокрема, т.в.о. міністра Матвію Бідному, заступниці Міністра Вікторії Рясній, Міністерству закордонних справ України, Націцональному олімпійському комітету України та особисто Вадиму Гутцайту, віце-президентці ФЛАУ Наталії Добринській.

Окрему подяку Ольга Саладуха висловлює очільнику Львівської ОВА Максиму Козицькому, керівнику управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Роману Хім’яку, керівнику обласної федерації, ректору Університету ім. Боберського Ярославу Свищу та багатьом іншим причетним.

«Цього всього не було б, якби не наші захисники. Вони на своїх плечах тримають Україну, завдяки їм в тилу ми можемо займатися спортом, перемагати на міжнародних змаганнях, долучати до підтримки України топових спортивних управлінців. Безмежна подяка вам за щоденний подвиг, якнайшвидшої перемоги та справедливого миру!», - резюмувала Ольга Саладуха.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

24 липня 2024 18:30
24 липня 2024 12:57
24 липня 2024 11:30
23 липня 2024 18:10
22 липня 2024 14:32
19 липня 2024 18:33
18 липня 2024 18:18
18 липня 2024 13:25
15 липня 2024 09:02
12 липня 2024 13:40