Повідомлення

Перейти до розділу
30 травня 15:33
НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО! "ЯНГОЛИ СПОРТУ"
Реквієм за загиблими українськими спортсменами

посилання...
26 лютого 17:41
Підтримуємо Українську Армію! (єПідтримка) докладніше
24 червня 15:52
«Навіть під час війни рухова активність продовжується!», - народний депутат України Георгій Мазурашу представив Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту на «Олімпійському дні 2022» в місті Чернівці. докладніше
24 червня 15:47
Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова розповіла про народження офіцерської родини військових медиків в місті Вінниці. докладніше
24 червня 15:27
«Консолідоване рішення Європейської Ради зробити нашу державу кандидатом на вступ в ЄС - віхова подія в історії Незалежної України», - народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан. докладніше
23 червня 21:36
УКРАЇНА – КАНДИДАТ У ЧЛЕНИ ЄС! докладніше
23 червня 16:03
ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ докладніше
23 червня 13:20
КОЛЕКТИВ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ МОЛОДІ І СПОРТУ ВІТАЄ З МІЖНАРОДНИМ ОЛІМПІЙСЬКИМ ДНЕМ! докладніше
22 червня 18:03
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення зміни до статті 52 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю». докладніше
22 червня 17:43
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про антидопінгову діяльність у спорті». докладніше
22 травня 2022, 19:05

Народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан: "З огляду на продовження російської агресії та необхідності зміцнення обороноздатності України, на сьогоднішньому засіданні ВРУ народні депутати підтримали низку законів".

 

№7389 - Проект Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" - строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 25 травня 2022 року строком на 90 діб.

№7390 - Проект Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" - продовження загальної мобілізації на 90 діб.

Також парламент ухвалив 4 проєкти про денонсацію угод з СНД - послідовні кроки із дерадянізації та припинення відносин у форматі СНД, в якій визначальну геополітичну роль грає агресор російська федерація:

№0074 - Проект Закону про вихід з Угоди про співпрацю держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в боротьбі з незаконною міграцією.

№0084 - Проект Закону про вихід України з Угоди про Спільний аграрний ринок держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

№0145 - Проект Закону про вихід з Угоди про увічнення пам'яті про мужність і героїзм народів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

№0146 - Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України та урядом російської федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків.