Повідомлення

Перейти до розділу
30 травня 15:33
НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО! "ЯНГОЛИ СПОРТУ"
Реквієм за загиблими українськими спортсменами

посилання...
26 лютого 17:41
Підтримуємо Українську Армію! (єПідтримка) докладніше
04 серпня 15:47
«Спільно з 66-ма колегами по парламенту зареєстрували проект Постанови про звернення до ООН, Єврокомісії, Європарламенту, Ради Європи, ОБСЄ та їх парламентських асамблей, урядів та парламентів держав світу з проханням не визнавати організацію та проведення окупаційною владою рф псевдореферендумів та тимчасово окупованих територіях», - каже народний депутат України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха. докладніше
04 серпня 10:10
Проект Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: II Фаза» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України запрошує представників та представниць молодіжних центрів та молодіжних організацій взяти участь у навчальному триптиху «Участь молоді: від власного досвіду до планування змін у молодіжній роботі задля посилення участі молоді». докладніше
03 серпня 14:31
Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту вимагає невідкладно визнати російську федерацію державою – спонсором тероризму та притягнути її до відповідальності за воєнні злочини та геноцид українського народу. докладніше
03 серпня 09:38
«Українські спортсмени воюють на фронті у лавах ЗСУ за свободу і незалежність України, а в тилу активно волонтерять і збирають кошти для допомоги нашим воїнам», - народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан. докладніше
02 серпня 13:43
Стартує друга хвиля проекту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України»,- повідомляє Міністерство молоді та спорту України. докладніше
01 серпня 14:13
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт: «Цього року українські спортсмени вже вибороли 1187 медалей» докладніше
01 серпня 12:07
«Мій перший і, сподіваюсь, не останній візит до Вашингтону (США) виявився достатньо плідним на зустрічі», - народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Жан Беленюк. докладніше
01 серпня 10:41
Спортивні перемоги і дипломатія та як реформувати спорт – інтерв'ю з Ольгою Саладухою посилання...
21 червня 2022, 15:38

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту вважає за необхідне невідкладно запровадити сьомий пакет санкцій проти російської федерації, в першу чергу, повної заборони купівлі російських газу та нафти.

118 днів Український народ веде важку боротьбу з російськими загарбниками. Українські військові дають належну відсіч окупантам, проте, через наявність великого фінансового ресурсу, насамперед, від продажу нафти та газу, рашисти мають перевагу в артилерії та авіації. Проте цю перевагу, російські військові використовують не лише проти українських військових, а перш за все проти мирного населення, у тому числі дітей.

 

Станом на 21 червня 2022 року за даними офісу Генерального прокурора за час вторгнення російської федерації в Україні загинуло 323 дитини та було поранено  587 дітей.

16 червня внаслідок вибуху ворожої ракети на території житлового будинку в одному із сіл Пологівського району Запорізької області загинув 14-річний підліток.

14 червня внаслідок артилерійського обстрілу військами рф смт. Савинці Ізюмського району Харківської області поранено 15-річну дівчинку.

17 червня через обстріл окупантами м. Миколаїв отримав поранення 7-річний хлопчик.

19 червня внаслідок обстрілу окупантами м. Залізне Донецької області поранено 8-річну дівчинку.

19 червня внаслідок обстрілу ворогом с. Іванівка Ізюмського району Харківської області отримала поранення 16-річна дівчина.

19 червня в Ізюмському районі Харківської області у водойму, де купалися двоє дітей 13 та 14 років, потрапив снаряд, який здетонував. Діти отримали осколкові поранення.

В ході фіксації кримінальних правопорушень стало відомо про загибель ще 2 дівчаток 12 років та хлопчика і дівчинки 5 років внаслідок обстрілів військами рф м. Маріуполь Донецької області в період з березня по травень.

Через бомбардування та обстріли рашистів пошкоджено 2052 заклади освіти. З них 210 зруйновано повністю.

Варварська війна проти Українського народу ведеться рашистами завдяки коштам, отриманим від продажу енергоресурсів. Більш того, рф через війну піднімає ціни на нафту та газ, та ще й шантажує країни Європи припиненням поставок, у порушення контрактів вимагає оплату за газ за своїми умовами. Саме тому вкрай нагальним є ухвалення сьомого пакету санкцій, який позбавить країну-агресора енергетичних надприбутків, і, відповідно, можливості фінансувати війну проти українського народу.

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту пропонує всім членам Євросоюзу, невідкладно ухвалити сьомий пакет санкцій і поставити крапку в цьому питанні. Не можна давати агресору коштів для знищення українських дітей, і тимчасові вигоди не можуть бути виправданням для фінансування війни в Україні. Тому до кінця червня рішення про ухвалення санкцій має бути прийнято.

Настав час рішучих дій!

 

 

НІ - ВБИВСТВУ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ!

НІ - РОСІЙСЬКІЙ АГРЕСІЇ!

ТАК – ЕМБАРГО НА РОСІЙСЬКУ НАФТУ ТА ГАЗ!