![](/images/289990528_3233630313549140_5493829312225868567_n.jpg)
![](/images/290367528_3233629886882516_1772688679667778641_n.jpg)
Руханка, забіг, динамічні конкурси та подарунки – у Чернівцях із нагоди заснування Міжнародного олімпійського комітету провели спортивне свято.
Захід, який відбувся у парку імені Тараса Шевченка, зібрав близько 800 учасників – юних буковинців, а також переселенців, що знайшли прихисток на Буковині.
Разом із учасниками свята власним прикладом пропагував рухову активність і здоровий спосіб життя голова підкомітету фізичної культури і масового спорту Георгій Мазурашу, а також олімпійський чемпіон зі стрільби з лука – Віктор Рубан, які взяли участь у забігу.
Діти, які завітали у парк, отримали чимало позитивних емоцій.
Головним призом Олімпійського дня став спортивний велосипед.
![](/images/289956644_3233629583549213_7085358706132622686_n.jpg)
Його розіграли серед учасників заходу. Новенький байк виграв школяр із Чернівців. Також усі відвідувачі свята отримали подарунки.
Георгій Мазурашу подякував Івану Гешку, Валерію Чинушу та Сергію Осачуку за гарний захід і такий важливий позитивчик для Чернівчан - особливо для дітей та молоді, у цей важкий для країни час.