На засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Комітету Артур Палатний наголосив на необхідності вжиття термінових заходів щодо підтримки дитячо-юнацьких спортивних шкіл, скасування плати за землю для спортивних закладів, та відновлення центрального органу виконавчої влади з питань розвитку туризму.
Артур Палатний наголосив на тому, що після внесення змін до законодавства наприкінці минулого року під загрозою існування опинились 534 спортивних школи, яких позбавили фінансування з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності сумою 200 мільйонів гривень. Відтепер ці школи повинні фінансуватися за рахунок місцевих бюджетів, проте у багатьох школах питання фінансування досі не вирішено через відсутність відповідних фінансових ресурсів. Таким чином, тренери-викладачі не отримують заробітну плату, а державний бюджет – відповідні податки, і тому десятки тисяч дітей можуть опинитись на вулиці. За твердженням Артура Палатного, соціальні наслідки та додаткове навантаження на правоохоронну та медичну системи будуть величезними!
Артур Палатний звернувся до Уряду та Комітету з питань бюджету з проханням, щоб при внесенні змін до Державного бюджету вирішити питання виділення місцевим бюджетам субвенцій з Державного бюджету для цільового фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які раніше отримували фінансову підтримку за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, - сумою 205 млн. грн.
Голова Комітету також звернув увагу на необхідність звільнення від податку на землю закладів фізичної культури і спорту та організацій і установ за земельні ділянки, на яких розташовані спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та тренувань збірних команд України.
Артур Палатний наголосив на необхідності посилювати інвестиційну привабливість України, зокрема, підтримуючи туристичну галузь, яка при мінімальній допомозі з боку держави може принести великі доходи до державного бюджету. Голова Комітету запропонував Уряду вжити заходів щодо відновлення виконавчого державного органу з питань розвитку туризму, який би вирішував питання не лише популяризації українського туристичного продукту, а і наповнення бюджету.