![](/images/pm42image001.jpg)
Шановний Миколо Романовичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження!
Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликають повагу і щиру вдячність. На Ваших плечах лежить велика робота за відстоювання прав людей, з чим Ви успішно справляєтеся і заслужено користуєтеся повагою.
Ваші високі особисті якості, відповідальність і самовідданість в оновленні української держави уособлюють в собі високий рівень далекоглядного політика для якого найвищими критеріями є честь і гідність.
Тож нехай постійними Вашими супутниками будуть мир і злагода у душі, у серці - доброта, а у справах - мудрість ї виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі.
Від усього серця бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров'я, а Віра, Надія та Любов залишатимуться вірними супутникам на Вашому життєвому шляху.